Multiledpanelen SQ2 2 vanaf 0,5 m2
Multileds™ zijn LED panelen van verschillende afmetingen. Ieder paneel bestaat uit twee tot vier verlichte vlakken. Ieder afzonderlijk vlak kan een eigen kleur en lichtsterkte aannemen door middel van aansturing van het gestandaardiseerde DMX-512 protocol.
Multileds™ is vervaardigd van speciaal voor dit product ontworpen en gefabriceerde onderdelen, die de unieke productspecificaties en een gedegen kwaliteit voor 100% kunnen garanderen. Omdat Multileds™ in door professionals ontwikkeld is, zijn de producteigenschappen helemaal afgestemd op de wensen en behoeften van haar doelgroepen.
Momenteel zijn er 3 standaard modellen leverbaar, zie overzicht.
Multileds™ zijn eenvoudig te installeren en worden na het plaatsen verbonden met Multileds™ Lockers. Deze RVS brackets worden aan de buitenzijde van de vloer bevestigt waardoor er geen tussenliggende kieren ontstaan. Daarnaast zijn de Lockers zeer eevoudig aante brengen en zijn dus efficient in het gebruik.
Alle multileds modellen laten zicht configureren door meddel van de Multileds™ Linker. Deze linker wordt aan de achterzijde van elk paneel verbonden om de gewenste instellingen te kunnen veranderen. Op deze manier worden de DMX adressen ingesteld, kan de kleuren-/witbalans worden afgeregeld en kan de PWM frequentie worden aabgepast om camera inteferrentie te voorkomen. Verder staan er een aantal testprogramma's en andere handige functies in.
